Thesari Jetes

Thursday, May 10, 2012

Park ndër më mahnitësit, pamje që të lënë pa fjalë ( Foto ) 10 Most Beautiful Urban Parks on Earth

0 comments
 
...( Thesari Jetes )...
Florida, 9 maj 2012, NOA- Një koleksion i mahnitshëm fotografish në një nga parqet më të bukur në botë.

Vendndodhja e këtij parku ndodhet në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës  dhe ky park është vërtetë magjepës.

Siç raporton agjencia e lajmeve noa.al, në këtë park kafshë të ndryshme janë krijuar me bimë shumëngjyrëshe duke krijuar një mozaik të mrekullueshëm, përshtypjet krijojini vetë.Leave a Reply