Thesari Jetes

Thursday, May 24, 2012

Noizy, “Një Selam” për BabaStars !?

0 comments
 
...( Thesari Jetes )...Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka lansuar këngën e tij më të re, një projekt apo si quhet ndryshe ‘diss’ drejtuar kundër gjithë ‘labelit’ BabaStars.
Kënga është e ‘rëndë’ me fraza të ndryshime agresive drejtuar natyrisht ndaj anëtarëve të ‘labelit’ BabaStars, të cilët po ashtu kohë më parë ia dedikuan një këngë reperit nga Shqipëria.
Konflikti i fundit me anë të këngëve ka lindur pas konfliktit fizik mes reperëve në aeroportin e Zurichut, që rezultoi me polemika të shumta dhe me pa qartësi të shumta se kush kë e rrahu. Lufta vazhdon..

Leave a Reply