Thesari Jetes

Saturday, May 19, 2012

Rob: Rita is beautiful (Rob: Rita është e bukur ( Foto )

0 comments
 
...( Thesari Jetes )...


Tashmë nuk është fshehtësi. Rita Ora është në lidhje me vëllain e femrës më seksi në planet, Kim Kardashian. Dhe, është pikërisht Robi ai që ka vetëm fjalë të mira për bukuroshen e tij.
Rita Ora, e cila po arrin suksese të jashtëzakonshme ende pa lansuar albumin e parë, ka filluar edhe të lë nën hije yje si Rihanna. Jo vetëm në rrafshin muzikor, por edhe në atë të jetës private. Pas darkës me superyllin Kim Kardashian, ku u konfirmuan relacionet e ngushta, Rob Kardashiain ka folur për madhështinë e këngëtares nga Kosova.
“Rita është e bukur. Më e mira nga muzika e saj nuk është publikuar ende. Une vetëm dua që muzika e saj të vijë edhe në SHBA, pasi e di se njerëzit do ta pëlqejnë”, ka theksuar Rob.

Leave a Reply