Thesari Jetes

Tuesday, May 22, 2012

Rihanna celebrates with Drogban ( Rihanna feston me Drogban ( Foto )

0 comments
 
...( Thesari Jetes )...

Këngëtarja më e popullarizuar për momentin, Rihanna, të dielën mbrëma iu është bashkuar Kanye West dhe Jay-Z në një koncert në Londër, ndërsa më pas ka vazhduar festën me lojtarin e Chelseat, Didier Drogba.
Rihanna ka shkruar në profilin e saj në Twitter se është krenare që ka performuar së bashku me dy reperët, ndërsa më pas ka publikuar një fotografi të përbashkët me sulmuesin nga Bregu i Fildishtë, të cilin e kishte takuar pas koncertit në një klub nate.
Në klubin “Boujis” në Kensington, Drogba ka festuar triumfin në Ligën e Kampionëve, ndërsa këngëtarja ka qenë e lumtur që ka mundur të argëtohet me futbollistin.
Veç tij, 24-vjeçarja thuhet të ketë festuar edhe me futbollistin Salomon Kalou, ndërsa tabloidet britanike e kanë këshilluar këngëtaren me fjalët: “Qëndro larg mashkullit të quajtur John Terry!”. 

Leave a Reply