Thesari Jetes

Saturday, May 12, 2012

Nje 58-Vjecare Qe Ngjan Si Adoleshente (FOTO) ( Une femme de 50 ans qui a l'air d'une adolescent ( Photo )

0 comments
 
...( Thesari Jetes )...

Modelja Christie Brinkley është plot 58 vjeç. Por, nëse do të shohësh fotot e saj, është shumë e vështirë që të përcaktosh moshën. Ajo është fotografuar në Los Anxhelos në një super formë, për një femër të moshës së saj dhe mund të thuhet pa frikë se ngjan me një vajzë adoleshente. Për këtë rol të madh kanë luajtur dietat dhe padyshim, operacionet plastike./Gazeta Tema

Leave a Reply