Thesari Jetes

Friday, May 11, 2012

Dafina publikon puthjen e parë me Ledrin

0 comments
 
...( Thesari Jetes )...


Gjithnjë e më tepër Ledri dhe Daffy publikojnë foto nga koncerte apo evenimente ku duken së bashku. Por, asnjëherë nuk kanë publikuar ndonjë foto që të konfirmojë lidhjen e tyre.
Derisa më në fund çifti ka vendosur që të publikojnë një video amatore në Twitter ku kanë filmuar veten e tyre duke u puthur. Pas çiftit Rozana Radi dhe Mc. Kresha, ata bëhen çifti i dytë për këtë vit që bëjnë publike lidhjen nëpërmjet një filmimi ku shfaqen duke u puthur.

Leave a Reply