Thesari Jetes

Sunday, May 13, 2012

Kërcen nga vetura në lëvizje për shpëtimin e fëmijës (Video)

0 comments
 
...( Thesari Jetes )...


Kërcen nga vetura në lëvizje për shpëtimin e fëmijës (Video)

Një burrë ka zbritur nga një automjet në lëvizje dhe ka vrapuar për ta shpëtuar vajzën e tij katërvjeçare, e cila ka rënë aksidentalisht nga vetura në një udhëkryq në qytetin Wenzhou në provincën kineze, Zhejiang.
Xhirimi nga kamerat e sigurisë shfaq momentin e rënies së fëmijës nga automjeti në rrugë përpara një taksie, e cila fatmirësisht ndalet.
Më pas babai në panik lë veturën duke ecur dhe zbret për ta marrë fëmijën e tij, derisa automjeti është ndalur pasi ka goditur një pemë në skajin e rrugës. /Telegrafi/

Leave a Reply